راهنمای خرید در تفلیس | برین پرواز قرن  

منو
 


مکان های دیدنی مشابه

تورهای مرتبط

خاطرات سفر اخیر

راهنمای خرید در تفلیس

   از ۰ رای

راهنمای خرید در تفلیس

خرید در قیمت تور ارزان تفلیس، فقط به مراکز خرید لوکس محدود نمی‌شود. بازارهای روز، بازارچه‌های سنتی و خیابان‌های شلوغ و پررفت‌وآمد تور لحظه آخری و ارزان قیمت تفلیس، فرصت‌های خوبی برای خرید در این شهر دیدنی است.اگر برای سفر به قیمت تور ارزان گرجستان برنامه‌ریزی می‌کنید و قصد دارید زمانی را برای خرید در نظر بگیرید،قیمت تور ارزان تفلیس بهترین مقصد است. تور تفلیس لحظه آخری از نظر مراکز خرید و بازارچه‌ها بسیار تنوع دارد. در این مجموعه‌های تجاری متعدد و متنوع، انواع کالاها را می‌توانید خریداری کنید. تور تفلیس ارزان قیمت، مثل بسیاری از پایتخت‌های بزرگ و توریستی دنیا، بهشتی برای علاقه‌مندان به مد است. در مراکز خرید مدرن این شهر، بهترین برندهای دنیا نمایندگی دارند.

. بوتیک‌ها، مغازه‌های قدیمی، دپارتمان‌استورها و خیابان‌های خرید و بازارچه‌های محلی، فرصت‌های متعددی برای خرید را برای اهالی و گردشگران قیمت تور ارزان تفلیس فراهم می‌کنند.در مقاله‌ی مراکز خرید تفلیس، بهترین مجموعه‌های تجاری مدرن این شهر را معرفی کردیم. در این مقاله با خیابان‌های خرید و بازارچه‌های تور تفلیس لحظه آخری آشنا می‌شویم. در این مراکز فروش، کالاهایی کاملا متفاوت از مراکز خرید خواهید یافت.

خرید در تفلیس

 

قیمت تور ارزان تفلیس

 

بهترین خیابان‌های خرید در تور ارزان قیمت و لحظه آخری تفلیس

خیابان روستاولی (Rustaveli)

خیابان روستاولی تفلیس

این خیابان که قبلا با نام خیابان Golovin مشهور بود، خیابان مرکزی قیمت تور ارزان تفلیس است و به افتخار شاعر مشهور گرجی، شوتا روستاولی، نام‌گذاری شده است. این خیابان از میدان آزادی شروع می‌شود و حدود ۱/۵ کیلومتر طول دارد قبل از اینکه به سمت خیابان Kostava بپیچد.

 

مطلب پیشنهادی:

 

این خیابان به خاطر بناهای تجاری، دولتی و فرهنگی متعددی که در آن قرار گرفته، بسیار شهرت دارد. از میان آنها می‌توان تئاتر اپرای ملی گرجستان، کلیسا و موزه اشاره کرد. این خیابان از طریق متروی تفلیس و اتوبوس، قابل دسترسی است.

این خیابان به خاطر همه‌ی جاذبه‌های فرهنگی متعددی که دارد و همین‌طور به این دلیل که میزبان بیساری از رویدادها و نمایشگاه‌های عمومی در قیمت تور ارزان تفلیس است، بسیار پررفت و آمد و بین گردشگران تور خیلی ارزان تفلیس مشهور است و آن را می‌توان جزو خیابان‌های توریستی به حساب آورد. معماری این خیابان، ترکیبی از معماری قرن نوزدهم و بیستم و بسیار دیدنی است. بزرگترین سینمای تفلیس در این خیابان واقع شده است.

خیابان روستاولی تفلیس

علاوه بر این‌ها، خیابان روستاولی، بهشت دوستداران خرید است. چندین برند بین‌المللی مشهور در این خیابان نمایندگی دارند. ضمن اینکه مرکز خرید جدید Galleria Tbilisi در کنار میدان آزادی، باعث دوچندان شدن جذابیت این خیابان برای گردشگران و اهالی شهر شده است. این مرکز خرید ۵ طبقه، ۲۲ هزار مترمربع وسعت دارد و یک مجموعه‌ی تجاری چندمنظوره است. در این مجموعه می‌توانید به طیف وسیعی از کالاهای متنوع درست در مرکز شهر، دسترسی داشته باشید.

 

قیمت تور ارزان تفلیس

 

خیابان پکینی (Pekini)

خیابان پکینی تفلیس

در این خیابان، می‌توانید برندهای میان‌رده و بین‌المللی را پیدا کنید. فروشگاه‌های محلی و بوتیک‌های متعددی وجود دارند که در آن‌ها محصولات متعددی با کیفیت‌های متعدد به فروش می‌رسند. در این فروشگاه‌ها ممکن است کالاهای قلابی هم پیدا شود بنابراین موقع خرید حواستان را جمع کنید.

البته برندهای معروف هم در این خیابان نمایندگی دارند مثلا پوما، ریباک، مانگو، گارفیلد و...

خیابان پکینی تفلیس

در کافه‌ها و بستنی‌فروشی‌های خیابان می‌توانید دقایقی را استراحت کنید و انواع نوشیدنی و بستنی را نوش جان کنید. رستوران‌های فست فود هم در این خیابان دیده می‌شود که فرصتی عالی برای استراحت کردن، غذا خوردن و تماشای مردمی است که با شور و شوق فراوان، در خیابان قدم می‌زنند و خرید می‌کنند.

 

قیمت تور ارزان تفلیس

 

بازارهای محلی

بازارهای محلی روباز، یکی از پررفت‌وآمدترین مراکز خرید و فروش در شهرها هستند. در این بازارها بیشتر محصولات روز مثل محصولات کشاورزی و دامداری محلی به فروش می‌رسد اما معمولا همه‌ی این بازارها و بازارچه‌ها چندین غرفه‌ی دیگر هم دارند که به فروش اسباب‌بازی، لباس، کفش، سوغات و صنایع دستی اختصاص دارد. حتی غرفه‌های غذاخوری هم در این بازارچه‌ها پیدا می‌شود که در آنها می‌توانید غذاهای خیابانی محلی را امتحان کنید.

بازار Dezertirebi

بازار Dezertirebi

یکی از مشهورترین بازارهای محلی قیمت تور ارزان تفلیس، همین بازار است. این بازار در نزدیکی ایستگاه مرکزی قطار تفلیس قرار دارد و بزرگ‌ترین بازار محلی تفلیس است.

این بازار، در تمام طول سال باز و شلوغ است. در آن محصولاتی مثل گوشت و مرغ و ماهی تازه، سبزیجات و میوه‌ی تازه، سوغاتی‌های خوراکی و محصولات لبنی و سایر مواد غذایی خانگی را می‌توانید پیدا کنید. اگر می‌خواهید بابت خرید این مواد غذایی هزینه‌ی کمتری بپردازید و محصول تازه‌تری بخرید، این بازار بهترین جا برای خرید است. اما اگر دنبال خرید لباس و کفش و سایر اقلام مشابه هستید، این بازار را فراموش کنید.

 

مطلب پیشنهادی:

 

میدان بازار (Meidan Bazaar)

میدان بازار تفلیس

میدان بازار یکی از قدیمی‌ترین بازارهای قیمت تور ارزان تفلیس است که در زمان‌های گذشته، اصلی‌ترین مرکز خرید شهر بوده اما به مرور زمان کاربری خود را از دست داده است. اما این بازار قدیمی اخیرا بازگشایی شده و به یکی از مناطق توریستی و تاریخی شهر تبدیل شده است.

 

قیمت تور ارزان تفلیس

 

در شهر تفلیس که روزبه‌روز مدرن‌تر می‌شود، می‌توانید در این بازار، حال و هوای قدیمی آن را مشاهده کنید و محصولات محلی بخرید. غرفه‌های متعدد این بازار به فروش محصولات مختلفی از جمله انواع صنایع دستی و سوغات اختصاص دارند. این بازار درست در مرکز شهر و در میدان تاریخی آن قرار گرفته است. هر محصولی که به نحوی با گرجستان و تاریخ و فرهنگ این شهر مرتبط باشد در این بازار پیدا می‌شود؛ زیورآلات، کتاب، نقاشی و سایر آثار هنری، اشیای قدیمی، ماگ و مگنت، جوراب‌ و لباس سنتی و انواع و اقسام سوغات خوراکی.

اگر می‌خواهید در قیمت تور ارزان تفلیس، به غیر از مراکز خرید مدرن و مجلل، به جایی دنج‌تر و سنتی‌تر سر بزنید، این بازار را از دست ندهید. این مجموعه با وجود اینکه در مرکز و در بخش تاریخی شهر قرار دارد ولی بسیاری از گردشگران به راحتی آن را از قلم می‌اندازند.

بازار درای بریج (Dry Bridge)

بازار درای بریج

یکی دیگر از بازارهای روزانه‌ی قیمت تور ارزان تفلیس، بازار درای بریج است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. انواع محصولات از قبیل کالاهای آنتیک، زیورآلات و سایر خرت و پرت‌های تزیینی و سوغات را می‌توانید با قیمت مناسب در این بازار پیدا کنید. البته در نظر داشته باشید که این بازار، کاملا با مراکز خرید لوکس متفاوت است.

 

قیمت تور ارزان تفلیس

 

بازار درای بریج

بازار درای بریج هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر فعالیت می‌کند. در روزهای آخر هفته، فروشندگان بیشتری به این بازار می‌آیند و البته تعداد گردشگران هم بیشتر می‌شود و در مجموع، با بازار شلوغ‌تری روبه‌رو خواهید شد.

این بازار تا میدان آزادی، ۲۰ دقیقه پیاده فاصله دارد.

منبع ERASMUSU JAKO


تورهای ویژهنظرات کاربران


ثبت نظر

جهت ثبت نظر ابتدا باید به سایت واردشوید.